• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Юридична клініка

Круглий стіл «Мораторій на смертну кару»

Спільнота "Artium de lex" нещодавно влаштувала цікавий та інформативний online-захід, присвячений темі мораторію на смертну кару. На круглому столі, який відбувся 30 листопада 2023 року, організований студентами-клініцистами Данилом Разєнковим та Даниїлом Жуковим, які висвітлили різноманітні погляди на питання, над яким розмірковує сучасне суспільство.

Правопросвітній захід на тему «Як не стати жертвою в Інтернеті?»

30 жовтня 2023 року студенти-клініцисти юридичної клініки "ArtiumDeLex" факультету історії бізнес-освіти та права ЦДУ ім. В.Винниченка завітали до здобувачів першого курсу факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій ЦДУ ім. В.Винниченка та провели захід на тему «Як не стати жертвою в Інтернеті?».

Студентський захід «Захист прав людини: механізм реалізації»

Продовжуючи цикл заходів, присвячених захисту прав людини, 26 жовтня 2023 року, у VINNYCHENKOS KOWO CENTER, студенти-клініцисти юридичної клініки «ArtiumDeLex» факультету історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка провели захід на тему «Захист прав людини: механізм реалізації» для слухачів першого курсу факультету педагогіки, психології та мистецтв.

Студентський захід на тему «Механізм захисту своїх прав»

Сьогодні, в умовах складного періоду історії країни, ми знаходимося в ситуації, коли студенти повинні бути добре озброєні знаннями про свої права та обов'язки. Саме тому 12 жовтня 2023 року, студенти-клініцисти юридичної клініки "Artium De Lex" факультету історії бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка y VINNYCHENKOS KOWO CENTER, провели захід на тему "Механізм захисту своїх прав."

Тренінг «Надання правової допомоги особам без громадянства та під ризиком безгромадянства»

04 серпня 2023 року студенти-консультанти юридичної клініки «Artium de lex» здобувачі освітніх програм «Право», «Правоохоронна діяльність» взяли участь у тренінгу «Надання правової допомоги особам без громадянства та під ризиком безгромадянства».

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics