Юридична клініка

Консультанти юридичної клініки зустрілися із практикуючими правниками

У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області відбулася зустріч студентів юридичної клініки «Artium de Lex» із фахівцями системи БПД. Під час заходу студенти дізналися про новації у галузі відновного правосуддя та пілотну програму відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення.

Адвокат Анастасія Шепеленко розповіла про роль і місце адвокатури у сучасному житті та поділилася цікавими історіями із власної практики. Про необхідні у адвокатській діяльності навички та їх правильне застосування студенти дізналися від адвоката Людмили Язан. Наприкінці заходу начальник відділу комунікації та правопросвітництва Ольга Салоїд запросила консультантів долучитися до роботи у системі безоплатної правової допомоги на волонтерських засадах та разом із фаховими юристами працювати над правопросвітництвом населення. Захід викликав неабияку зацікавленість у майбутніх правників, які активно ставили запитання та брали участь у дискусії.