Юридична клініка

Круглий стіл «Студенти як основний орієнтир у діяльності закладу вищої освіти»

10 грудня, Юридичною клінікою «Artium De Lex» та Студентською радою ЦДПУ ім. В.Винниченка, за участі кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права, а також кафедри галузевого права та правоохоронної діяльності, було проведено круглий стіл «Студенти як основний орієнтир у діяльності закладу вищої освіти».

На заході обговорювали актуальні питання, які стосуються розвитку універстету в умовах реформування вищої освіти, тісного взаємозв’язку студента, викладачів і органів студентського самоврядування та особливостей дистанційного навчання.

Круглий стіл викликав неабияке зацікавлення у здобувачів освіти та викладачів, які активно ставили запитання і дискутували щодо доцільних шляхів вирішення актуальних проблем студентського життя та організації навчального процесу.

Висловлюємо вдячність спікерам, які змістовно, лаконічно та цікаво окреслили концептуальні проблеми студентства, а також усім, хто долучився до обговорення.