Волонтерська діяльність

volont

Благодійна вистава "Ніч перед Різдвом"

З ініціативи голови студради факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДУ ім. В.Винниченка Вихрист Елизавети у творчому проєкті об’єдналися майбутні спеціальні вчителі, психологи, вчителі початкових класів, музики, образотворчого мистецтва, хореографи, художники й реставратори, майбутні вчителі історії та права, майбутні журналісти, випускники ЦДУ, студенти вишів Харкова та учні шкіл міста Кропивницького. Благодійна вистава "Ніч перед Різдвом" зібрала 3455 грн, які підуть на потреби ЗСУ.

Студенти ЦДУ імені В. Винниченка стали менторами в UPSHIFT Україна

Унікальна можливість стати часткою ініціативи UPSHIFT Україна виявилася дорогоцінним досвідом для студентів Центрального державного університету імені В. Винниченка. Владислав Губар (спеціальність Середня освіта (Трудове навчання та технології) та Денис Павлюк (спеціальність Професійна освіта (Цифрові технології), які проходили навчання в різний час і в різних регіонах країни, взяли участь у програмі з 9 листопада по 12 листопада та з 19 жовтня по 22 жовтня відповідно.

У ЦДУ відбувся конкурс-фестиваль «Співограй»

17-19 листопада  2023 року в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбувся VI Міжнародний  конкурс-фестиваль «Співограй».

В ЦДУ відбудеться благодійний книжковий ярмарок

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій запрошує усіх на розпродаж книжок. Художні книжки та нонфікшен, навчальна література та дитячі книжки, українською та англійською, нові та старі видання — книжок у нас до кольору, до вибору! 

Червоний Хрест передав 20 бойлерів ЦДУ

ЦДУ отримав 20 бойлерів від Червоного Хреста. Обладнання встановлять у гуртожитках університету, де живуть студенти та внутрішньо переміщені особи.