Новини університету

Вони повірили в себе!

Завершилася педагогічна практика для студентів-філологів ОР "Бакалавр". Якою вона була? Що цікавого взяли для себе майбутні вчителі? Чи захочеться їм у недалекому майбутньому працювати в школі? На ці та інші запитання шукали відповіді студенти-філологи на першій у своєму житті педагогічній практиці. А на підсумковій конференції, що відбулася відразу після завершення практики, вони активно переконували нинішніх третьокурсників у тому, що навчатися  треба ДУЖЕ відповідально, ще відповідальніше ставитися до настанов викладачів методик ретельно продумувати урок та якісно укладати конспект до нього.

Однак найважливішим відкриттям для мене особисто став загальний ПОЗИТИВНИЙ настрій наших студентів. Вони презентували ті навчальні заклади, у яких працювали півтора місяці. Ви не уявляєте, як світилися у них очі, їх не можна було зупинити, вони з такою душевною щирістю розповідали про своїх учнів, що навіть мені, методистові із майже тридцятирічним стажем роботи, було водночас і дивно, і радісно.

Проте не диво тут відбувалося – мені здається, що це прийшло нове покоління студентів, яким не байдуже, що відбувається довкола, котрі не просто відбувають свій навчальний час!

Можливо, це загальний оптимізм навіяв на мене такі враження, проте дуже б хотілося, щоб я не помилилася в них!

Щиро радію також і за тих викладачів методик мови та літератури (доцент Г.В. Волчанська та доцент О.М. Ратушняк), які змогли вселити в наших студентів віру в себе. Дякую також і методистам мікрогруп, котрі практично щоденно допомагали "новоспеченим" учителям, працюючи ще й почасти психологами.

Не менші слова вдячності й директорам та вчителям, які по-батьківськи прийняли нас і надали студентам посильну методичну допомогу:

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;

Комунальний заклад "Навчально-виховне об’єднання "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 – дитячий юнацький центр "Лідер" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області";

Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 – центр естетичного виховання «Калинка» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»;

Комунальний заклад “Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;

Комунальний заклад “Навчально-виховне об’єднання № 32 Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр “Школа мистецтв” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;

Кіровоградський обласний загальноосвітній навчально-виховний комплекс гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат-школа мистецтв);

Керівник педпрактики – доцент Л.П. Кричун

Інформацію надано факультетом філології та журналістики