Новини університету

Визначені переможці обласного етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика

IMG 198924 січня 2015 року викладачі та студенти Кіровоградського державного педагогічного університету взяли участь у церемонії нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Подарунки та подячні дипломи від організаторів за зайняте перше місце серед студентів вишів ІІІ – ІV рівня акредитації отримали:

- студентка V курсу факультету філології та журналістики КДПУ ім. В. Винниченка Токарчук Анна;

- студентка ІІ курсу факультету іноземних мов Назаренко Єлизавета.

Грамотами департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації за популяризацію національної культури й традицій, виховання шанобливого ставлення до рідної мови та підготовку переможців конкурсу нагороджені:

- Кричун Людмила Петрівна – декан факультету філології та журналістики, кандидат філологічних наук, доцент;

- Ковтюх Світлана Леонідівна – завідувач кафедри української мови факультету філології та журналістики, кандидат філологічних наук, професор;

- Кирилюк Ольга Леонідівна – доцент кафедри української мови факультету філології та журналістики, кандидат філологічних наук.

Після церемонії нагородження відбувся ІV (заключний) етап конкурсу, у якому взяли участь студентки Є. Назаренко та А. Токарчук.

Інформація надана факультетом філології та журналістики.