Новини університету

Визначено переможців конкурсу «Шкільна журналістика – 2014»

1У суботу 15 листопада відбувалося нагородження переможців щорічного обласного конкурсу «Шкільна журналістика», організованого кафедрою видавничої справи та редагування факультету філології та журналістики. Розпочалася урочистість із тренінгів: зі школярами зустрічалися кіровоградські журналісти. Інна Тільнова, редактор «Нової газети», член журі, розповідала про створення газети. Журналіст і телеведуча Яна Пісарєва говорила про журналістські стандарти, показувала, як вирізняти замовні матеріали і як з ними боротися. Євген Манженко і Ольга Ткаченко розхвалювали переваги електронних ЗМІ, пояснювали, як писати для сайтів, ловили крокодилів у Інгулі і взагалі весело проводили час.

На офіційній частині учасники отримали подяки від Кіровоградської обласної ради, добре слово від декана факультету Кричун Людмили Петрівни, конструктивну похвалу і зовсім трішки критики від почесного журі – Світлани Орел, Наталії Фенько, Інни Тільнової, і традиційні вже призи від студпрофкому Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

«Ми все ближче наближаємося до омріяного формату, коли нас об’єднує не тільки і не стільки конкурс, скільки бажання спілкуватися про наш інформаційний простір, тренуватися писати хороші цікаві і важливі матеріали, врешті робити новини», − прокоментувала цьогорічне свято організатор конкурсу, доцент кафедри видавничої справи та редагування факультету філології та журналістики Ірина Круть.

Переможці конкурсу «Шкільна журналістика-2014»:

У номінації «Наша газета»

І місце

Редакція газети «ALMA MATER» (ЗШ №22, м. Кіровоград).

ІІ місце

Редакція газети «The Liceum News» (Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради).

Редакція газети «Зіронька» (ЗШ №7, м. Кіровоград).

У номінації "Майбутній журналіст" (старші класи)

I місце:

Горбачова Анастасія, учениця 11-го класу Помічнянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1

II місце

Захарова Влада, учениця 10-В класу КЗ: "НВО "ЗНЗ I-IIIступенів №16 – ДЮЦ "Лідер"

Півень Валерія, учениця 10-А класу КЗ: "Навчально-виховне об'єднання №32 "Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів, позашкільний центр "Школа мистецтв" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

Валькевич Ольга, учениця 10-го класу Новопразького навчального комплексу Олександрійської районної ради

Гекало Володимир, учень 11-го класу Новопразького навчального комплексу Олександрійської районної ради

Каркачов Олексій, учень 10-го класу НВК "Гімназія – ЗШ №4" м. Світловодська

Захарченко Любов, учениця 11-го класу ЗШ I-III ступенів №8 м. Світловодська

Вартік Поліна, учениця 10-го класу ЗШI-III ступенів №10 м. Кіровограда

Тхагушева Рената, учениця 10-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Бородіна Валерія, учениця 11-А класу НВО «СЗНЗ I ступеня «Гармонія» - Гімназія імені Тараса Шевченка – ЦПВ «Контакт», м. Кіровоград

Коробцова Софія, учениця 10-го класу Златопільської гімназії м. Новомиргорода

У номінації "Майбутній журналіст" (середні класи)

I місце

Ульянич Аліна, учениця 7-А класу Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Красносілля Олександрійського району Кіровоградської області

II місце

Левченко Микола, учень 7-го класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області

III місце

Чорномор Дарія, учениця 7-А класу Навчально-виховного комплексу "Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей імені В. О. Сухомлинського"

Рудь Діана, учениця 6-А класу, Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області

У номінації "Фотожурналіст"

I місце

Рябова Вікторія, учениця 8-Б класу НВК "Кіровоградський колегіум".

II місце

Пицюка Денис, учасник гуртка "Журналістика" Районного центру дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ".

III місце

Пилипенко Валерія, учениця 9-А класу Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ I-IIступенів №17­-ліцей) м. Олександрія.

У номінації "Художня фотографія"

Відзнака

Золотарьова Діана, учениця 5-Д класу НВК "Кіровоградський колегіум";

Пенський Максим, учень 5-Д класу НВК "Кіровоградський колегіум", учасник Кіровоградського обласного драматичного театру ім.. Марка Кропивницького;

Рилова Евеліна, учениця 5-Б НВК "Кіровоградський колегіум";

Олейніченко Данило, учень 11-А класу НВК "Кіровоградський колегіум";

У номінації «Книговир»:

І місце

Приймак Олена, учениця 11-А класу Смолінського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія – позашкільний навчальний заклад.

ІІ місце

Вероніка Резницька, учениця 10-го правового класу Педагогічного ліцеюКіровоградської міської ради.

Шандор Кирило, учень 11-А класу СЗШ №3, м. Світловодськ.

Вітаємо переможців! Хай це будуть лиш перші кроки до підкорення вершин майбутньої професії! Вперед, і не зупиняйтеся!