Новини університету

Дорогі першокурсники!

Ви поповнили велику і дружну сім’ю факультету філології та журналістики одного з найкращих вищих навчальних закладів регіону. Навчання в університеті – це велика відповідальність, адже нині ви робите важливий крок на шляху до власного майбутнього, здійснюєте свої мрії і мрії батьків.

Тож ваше завдання – виправдати сподівання батьків, учителів і найголовніше – не розчарувати самих себе, завдяки постійній і невтомній праці здобути диплом і стати справжнім професіоналом в обраній галузі.

Вірю, що ви будете наполегливо оволодівати знаннями, утверджувати високу духовність, шанувати й помножувати наукові  й культурні  традиції та досвід, що їх формували не одне покоління студентів і вчених нашого факультету.

Бажаю Вам невичерпної енергії, здоров’я й наснаги на шляху до нових знань і високої мети, яку ви поставили перед собою, поєднавши свою долю з нашим факультетом.

Будьте справжніми патріотами, вірте в себе, станьте гідними високо наймення «ІНТЕЛІГЕНТ».

Декан факультету філології та журналістики Л.П. Кричун