Новини університету

Зустріч з Анатолієм Качаном

Відомий поет-класик, дитячий письменник, а також голова творчого об’єднання дитячих письменників Анатолій Леонтійович Качан 6 березня 2013 року зустрівся з учнями 17-ої школи та студентами факультету філології та журналістики  кіровоградського педагогічного університету імені В. Винниченка.

Анатолій Качан презентував свою нову книгу поезій для дітей "Листи з осіннього саду". Попри хвалебні дифірамби художника, оспівані в газетах, Григорій Дмитрович Клочек зауважив, що такий відомий художник як Кость Лавро міг би й краще оформити книгу. З цим цілком погодився і сам Анатолій Качан.

Також Анатолію Качану поставили нині гостре питання занепаду дитячої літератури. На що письменник відповів просто, що дане явище викликане зміною поколінь і зміною інтересів. Тому відомий автор дитячої прози закликає молоде покоління заповнювати цю майже порожню нішу дитячих письменників.