Новини університету

Подорож у світ кохання

dsc042341.jpg14 лютого – свято кохання, ніжності, романтики. Студенти КДПУ ім. Винниченка в день Святого Валентина, уже традиційно, обирають найромантичнішу закохану пару.

Повна зала людей, грає музика, останні приготування... Ще хвилина … і подорож починається.

Перша зупинка – «Візитка». Студенти семи факультетів університету презентували свою пару і демонстрували неймовірні таланти.

Факультет філології та журналістики представляли студенти 13-ї групи (спеціальність «Видавнича справа та редагування») Вікторія Гапоненко і Сергій Цигульський. Студенти вже в першому конкурсі зуміли продемонструвати не тільки свій акторський талант, а й перші навички майбутнього фаху, створивши книгу історій кохання. Глядачі познайомилися з найцікавішими парами різних поколінь: Тіна (Валерія Куделя, 12 група) і Маска (Марія Корнілова, 13 група) показали запальну латину і деякі елементи циркового мистецтва, Ромео (Дмитро Лебединський, 21 група) відкрив у собі талант виконання реп-музики, а чарівна Джульєтта (Альона Олійник, 13 група) відповіла йому музичним зізнанням. І, нарешті,… романтичний монолог Афродіти (Вікторія Гапоненко) під акомпанемент ніжного звучання рояля від Ареса (Сергій Цигульський).

Наступна зупинка – «Зізнання в коханні». Тут, згідно з маршрутом подорожі, починається екскурсія різними країнами й континентами: Грузією, Китаєм, Грецією, Україною, Іспанією, Аргентиною, Індією. Пари мали зізнатись один одному в коханні, презентуючи культуру відповідної країни.

Факультет філології та журналістики повернув глядачів у часи Стародавньої Греції. Студенти показали зустріч Афродіти (Вікторія Гапоненко, 13 група) і Ареса (Сергій Цигульський, 13 група): богиня Афродіта, в оточенні своїх подруг-німф (Альона Олійник і Ольга Ткаченко, 13 група), постійно відштовхувала палко закоханого бога війни. Проте Амур-невдаха (Олег Козупляка, 13 група), який з першого разу зміг пронизати серце мужнього Ареса і ніяк не міг влучити в тендітну Афродіту, все-таки знайшов спосіб об’єднати ці серця.

Саме таку романтичну історію пережили артисти нашого факультету, а разом з ними і всі глядачі. Трішки романтики, гумору за смаком і зал аплодує закоханим.

Станція кінцева – «Оголошення результатів». Усі пари-учасники отримали подарунки від студради університету і бонусні флаєри від льодового катка «Слайз». Найромантичнішою парою університету стали представники фізико-математичного факультету.

Ольга Ткаченко, студентка 13-ї групи