Новини університету

Студентський квест

2012-11-12_15.30.16.jpgНаближається День Студента. Тому увесь тиждень у нашому університеті проходитимуть цікаві заходи для студентів. Один з них відбувся в понеділок. Це був квест, суть якого полягала в тому, щоб за допомогою загадок, які були в конвертах, віднайти, де знаходиться шифр наступного конверта, і сфотографувати його. Перемагає та команда, яка витратить на пошуки всіх шифрів найменше часу.

Факультет філології та журналістики представляли студенти 13-ої групи Артем Луценко, Сергій Цигульський, Олег Козупляка, Катерина Ободовська, Ольга Ткаченко, Катерина Левченко та Олена Копотій. І ось підійшов до реєстраційного столика, зареєстрував команду – і стоїш слухаєш композиції “Modern Talking” типу “Brother Loki”. Наша команда вийшла на старт першою, швидко розгадала всі шифри, картки з якими були заховані і на банкоматі, і на гаражах, і на вербі, і біля сміттєбаків, і в бомбосховищі, і навіть на стовпі на зупинці, і прийшла першою до фінішу, синхронно станцювала «Танець маленьких каченят», але … не перемогла. Студентам ФФЖ додали штрафних пять хвилин за те, що було порушено порядок фотографування карток (ці правила до початку конкурсу ніхто не оголошував!). Незважаючи на сухі цифри у протоколах, ми були найспритнішими і «найсинхроннішими»!!!

Цигульський Сергій, студент 13-ї групи

2012-11-12_14.58.21.jpg2012-11-12_15.30.16.jpg