Новини університету

9 листопада – День української писемності

« Як вогонь у серці я несу в майбутнє
Незгасиму мову, слово незабутнє»
Юрій Рибчинський

Мова – це безцінний скарб, «візитна картка» кожного народу. Кому ж, як не нам, філологам, відома ця істина! Атмосфера глибокої пошани до нашої солов’їної завжди панує на факультеті філології та журналістики. Але сьогодні – день особливий, адже саме 9 листопада ми святкуємо День української писемності.

На честь цього свята проводився конкурс стіннівок. Особливо хотілося б відзначити роботи студентів 3 курсу. На одній стіннівці зображено мрійливого поета, на іншій – колоритну українку, далі – загадкові пергаменти… Кожну роботу прикрашають віршовані цитати про рідну мову. Приємно, що навіть до образотворчого мистецтва люди прагнуть додати поезії…

Кажуть, щоб освідчитись в коханні дорогій людині, не потрібно чекати свята чи особливого дня. Так і ми! Шануймо, любімо, плекаймо нашу мову не лише сьогодні, а й завтра, післязавтра… Кожного дня! Бо вона в нас одна така: мелодійна, солов’їна, калинова та просто рідна!