Новини університету

Перші кроки в професію

Ось і минає вже третій тиждень  навчального року в університеті.

Нарешті студенти починають адаптуватися до навчання, викладачів та нової системи оцінювання. Напевно,  кожен із нас помітив, що університет дуже відрізняється від школи. Декому важко звикнути до такого ритму, а хтось, навпаки, дуже захопився навчальним процесом.

Усі студенти вже познайомилися з викладачами, кураторами своїх груп, та, звичайно, з одногрупниками.

Навчання йде повним ходом: лекції, практичні, консультації. Кожному із нас хочеться  проявити себе в усіх можливих сферах, зарекомендувати  старанним, відповідальним, небайдужим студентом.

Що ж найбільше захоплює студентів факультету філології та журналістики?

Звісно, це творча робота. Що може бути приємнішим за завдання, де можна продемонструвати свою креативність, індивідуальність та включити фантазію? На щастя, така нагода випала нам, студентам 13-ї групи. Завдання полягало в тому, щоб підготувати випуск новин, де ми мали проявити себе в ролі режисерів, кореспондентів, ведучих, і, навіть, стати відеомонтажерами. Хоч на це було не так багато часу, всього півтора дня, але ми впоралися! І дуже хочемо поділитися з вами своїми першими кроками.

Представляємо наш перший фоторепортаж про підготовку новин на факультеті філології та журналістики!

Безеда Вікторія, студентка 13-ї групи