• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Студентська рада Університету

У ЦДУ відбулася Конференція студентів

13 червня в актовій залі відбулася Конференція студентів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка. Збори очолив голова студентської ради університету Леонід Писаний.

Конференція студентів ЦДУ

13 червня о 13:00 в актовій залі відбудеться Конференція студентів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.
Як передбачено «Положенням про студентське самоврядування», кожен факультет мають представляти студенти у співвідношенні 1 делегат від 15 студентів.

Гелловін у ЦДУ

31 жовтня в KOWO centre ЦДУ ім. В. Винниченка відбулась костюмована Hellown-party, яку організувала студрада університету.
Учасники заходу брали участь у цікавих конкурсах, виконували різні завдання, фотографувались та танцювали. Також було обрано Королеву та Короля Жахів 2023.
Дякуємо нашим спонсорам за призи: кінотеатр "Портал", фітнес-клуб "Лідер", спортивний клуб "Борець", етнолабораторія "Баба Єлька".

Вітаємо новообраного Голову Студентської ради Університету!

15 вересня відбулися вибори Голови Студентської ради ЦДУ імені Володимира Винниченка. За результатами підрахунку таємного голосування: за Ткаченко Софію 46,3%, за Писаного Леоніда - 53,7%.

Вибори голови Студентської ради Університету

cusu 300Вже сьогодні 15 вересня Ви можете зробити свій вибір з 8:00 до 15:00.

Голосування відбувається в онлайн-форматі за посиланням:

 https://forms.gle/9DJpMnq72fE6joAF9

Обов'язково з домену cuspu.edu.ua!

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись