Інструменти доступності

Студентська рада Університету

Відбувся студентський ректорат за участю студентської ради та старост 1 курсу

Сьогодні в нашому університеті пройшов студентський ректорат, де обговорювались актуальні питання розвитку студентського життя та освітніх можливостей. Захід зібрав представників студентської ради та старост першого курсу для вирішення ключових питань, що впливають на якість навчання та студентське самоврядування.

Вибори голови Студентської ради Університету

cusu 300Вже сьогодні 13 вересня Ви можете зробити свій вибір з 8:00 до 15:00.

Голосування відбувається в онлайн-форматі за посиланням:

Обов'язково з домену cuspu.edu.ua!

У ЦДУ відбулася Конференція студентів

13 червня в актовій залі відбулася Конференція студентів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка. Збори очолив голова студентської ради університету Леонід Писаний.

Конференція студентів ЦДУ

13 червня о 13:00 в актовій залі відбудеться Конференція студентів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.
Як передбачено «Положенням про студентське самоврядування», кожен факультет мають представляти студенти у співвідношенні 1 делегат від 15 студентів.

Гелловін у ЦДУ

31 жовтня в KOWO centre ЦДУ ім. В. Винниченка відбулась костюмована Hellown-party, яку організувала студрада університету.
Учасники заходу брали участь у цікавих конкурсах, виконували різні завдання, фотографувались та танцювали. Також було обрано Королеву та Короля Жахів 2023.
Дякуємо нашим спонсорам за призи: кінотеатр "Портал", фітнес-клуб "Лідер", спортивний клуб "Борець", етнолабораторія "Баба Єлька".