Оголошення

Оголошено проведення внутрішньоуніверситетського етапу конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок на 2016 рік

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 15.06.2015 року №630 “Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень та розробок”.

Кіровоградський державний педагогічний університет оголошує внутрішньоуніверситетський етап конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок , які виконуватимуться за рахунок коштів державного бюджету у 2016 році.

Термін подачі проектів на конкурс до науково-дослідної частини університету для розгляду на вченій раді — 27 серпня 2015 року.

При формування проектних запитів на фундаментальні та прикладні  дослідження слід дотримуватись затвердженої МОН форми №1  (додаток 1).

За додатковою інформацією звертатися до проректора з наукової роботи, професора Садового М.І. ( тел. 22-56-74) та завідувача науково-дослідної частини, доцента Лівицької І.А. (внутрішній тел.: 2-05).