Факультет фізичного виховання готує всеукраїнський науково-практичний семінар

Запрошуємо науковців та практиків у галузі фізичної культури і спорту, тренерів з видів спорту, вчителів фізичної культури, рекреаторів, викладачів та здобувачів освітнього рівня «магістр» закладів вищої освіти 15-16 квітня взяти участь у V Всеукраїнському науково-практичному семінарі "Новації, практики і перспективи розвитку фізичної культури і спорту", який відбудеться у дистанційному форматі.

Мета семінару: створення умов для обміну досвідом науковців і практиків, фахівців у сфері фізичної культури, спорту, рекреації та формування перспектив розвитку галузі.

Завдання:
1. Актуалізація стратегічних напрямів розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту.
2. Ознайомлення з інноваційними технологіями в галузі оздоровчої та рекреативної фізичної культури.
3. Напрацювання перспективних шляхів подальшого розвитку галузі фізичної культури та спорту.

Інформаційний лист

Семінар відбудиться в Google Meet за посиланням: https://meet.google.com/imc-rzht-bqu