Набір до аспірантури і докторантури

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка оголошує прийом до аспірантури і докторантури...

до аспірантури на конкурсній основі на 2014/2015рік з відривом та без відриву від виробництва зі спеціальностей:

01.01.02 – диференціальні рівняння ( комерційна основа);

07.00.06 – історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни (державна / комерційна основа);

10.01.01 – українська література (державна / комерційна основа);

10.01.06 – теорія літератури (державна / комерційна основа);

10.02.01 – українська мова ( комерційна основа);

10.02.02 – російська мова ( комерційна основа);

10.02.17 – порівняльно-історичне та типологічне мовознавство (державна / комерційна основа);

13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки ( комерційна основа);

13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика) ( комерційна основа);

13.00.04 – теорія та методика професійної освіти (державна / комерційна основа);

13.00.07 – теорія та методика виховання ( комерційна основа);

19.00.07 – педагогічна та вікова психологія (державна / комерційна основа).

до докторантури на конкурсній основі на 2014/2015рік з зі спеціальностей:

10.01.01 – українська література (державна / комерційна основа);

10.02.01 – українська мова (державна / комерційна основа);

13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки( комерційна основа);

13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика) ( комерційна основа);

13.00.04 – теорія та методика професійної освіти ( комерційна основа).

Підготовка в аспірантурі  та докторантурі університету здійснюється за рахунок:

1. коштів Державного бюджету України - за державним замовленням для роботи в державному секторі (після надання  державного замовлення МОН України).
  2. коштів юридичних та фізичних осіб - на умовах контракту - понад державне замовлення для роботи в державному і недержавному секторах.

Вступники до аспірантури подають такі документи:

заяву; особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та печаткою; список опублікованих наукових праць (за наявності); наукову доповідь (реферат) з обраної наукової спеціальності; медичну довідку (форма 086-о); засвідчену копію диплома про вищу освіту з копією додатку до диплома; посвідчення про складання кандидатських іспитів (за наявності складених іспитів); направлення від організації, для якої за державним замовленням буде здійснюватися підготовка аспіранта; відзив наукового керівника про стан наукового дослідження (за наявності); для вступників з інших ВНЗ рекомендацію вченої ради КДПУ ім. В. Винниченка або лист від установи з гарантією працевлаштування.

Вступники складають конкурсні іспити зі спеціальності, філософії та іноземної мови. Особи, які склали повністю або частково іспити кандидатського мінімуму, звільняються від відповідних вступних іспитів.

Вступники до докторантури подають такі документи:

заяву; особовий листок з обліку кадрів; список опублікованих наукових праць; план-проспект дисертації; медичну довідку (форма 086-у); засвідчену копію диплома про вищу освіту з копією додатку до диплома; засвідчену копію диплома  кандидата наук; рекомендацію вченої ради вищого навчального закладу (за наявності); направлення від організації, для якої за державним замовленням буде здійснюватися підготовка докторанта; відзив наукового керівника про стан наукового дослідження (за наявності).

Вступники зараховуються до докторантури на основі співбесіди.

Звертатися за адресою:

м.Кіровоград, вул. Шевченка,1 каб. 215. Відділ аспірантури та докторантури. Довідки за телефоном: (0522) 22-56-74