ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЛОЛОГІЇ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ

Ти готовий бути справжнім GUARDIAN відмінного журналістського матеріалу?
3-7 серпня 2020 року

Команда Академії української преси запрошує приєднатися до онлайн медіалабораторії, щоб розповісти про найсучасніші підходи та стати твоїм п’ятиденним провідником у світі медіа. Разом будемо створювати вірусний контент, пробувати писати тексти різних жанрів, знімати влоги, інтерв'ювати та нахабніти!
Нічого не бійся. Реєструйся. Тому що неідеальна дія краще ідеальної бездіяльності!

Посилання: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeoV2oHciJaDm8wpC4j8iVr8E4Vb4z-gPbUubCCfAOk1YFy8Q/viewform

• Ніякої теорії
  • Ніяких лекцій.
  • Ніякої нудьги.
  • Тільки практика.
  • Тільки слушні поради.
  • Тільки журналістський рейв.

(!) INFORM

• Навчання вестимуть провідні медійники
  • Брати участь можуть студенти факультетів журналістики (1-4 курс) з усієї України
  • Працюємо 5 днів включно. Зустрічаємося в першій половині дня — з 10:00 до 13:00. Майданчик — ZOOM.
  • Всі учасники отримають сертифікати. На лідерів очікують призи.
  • Відбір має формат конкурсу. Спойлер: Пссс, добре прописуйте мотивацію у анкеті
  • Всі деталі щодо участі очікуйте на електронну пошту не раніше, як за тиждень до початку.

Якщо є питання пишіть [email protected] або телефонуйте — (050) 734-45-79 Юлія Кулик.

Протягом багатьох років АУП веде запеклу (в прямому сенсі) боротьбу за наповнення інформаційного простору лише якісним контентом. І ми навчимо тебе робити так само! Хай щастить!