Оголошення абітурієнта

Оголошення про засідання приймальної комісії

До відома членів Приймальної комісії Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка!

Шановні колеги, повідомляємо, що 20 лютого 2017 року (понеділок) о 1030 (у залі засідань вченої ради університету) відбудеться засідання приймальної комісії.

На порядку денному:

1. Затвердження структури приймальної комісії з відповідним перерозподілом завдань і функцій між її структурними підрозділами.
  2. Розподіл обов’язків між членами структурних підрозділів приймальної комісії та встановлення ступенів відповідальності їх керівників.
  3. Затвердження плану роботи приймальної комісії на 2017 рік.
  4. Затвердження порядку вивчення нормативних документів приймальною комісією, що регламентують її роботу в 2017 році.
  5. Затвердження положення про предметні екзаменаційні комісії та комісії з проведення співбесід Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
  6. Затвердження положення про фахові атестаційні комісії Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
  7. Затвердження положення про апеляційну комісію Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
  8. Затвердження положення про відбіркові комісії Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Голова приймальної комісії Семенюк О.А.

Інформацію надано приймальною комісією