Оголошення абітурієнта

Вступну кампанію – 2020 розпочато!

Вступну кампанію – 2020 розпочато! 1-го лютого Приймальна комісія Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка розпочала роботу з реєстрації вступників мистецького факультету та факультету фізичного виховання на творчі заліки – одну з форм вступного випробування, яка передбачає визначення достатності рівня творчих та/або фізичних здібностей вступника для участі в конкурсному відборі на бакалаврат у випадках передбачених Правилами прийому, на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції, на основі повної загальної середньої освіти.

Кожен абітурієнт, який в 2020 році планує взяти участь у конкурсі при вступі на навчання за спеціальностям

для здобуття освітнього ступеня "бакалавр" на основі повної загальної середньої освіти повинен скласти творчий залік.

Програми творчих заліків передбачають виконання завдань з фізичної культури, образотворчого мистецтва та музичного мистецтва, які враховують особливості підготовки майбутніх фахівців із відповідних спеціальностей.

Абітурієнт, який не склав творчий залік не допускається до участі в конкурсному відборі за спеціальністю, за якою він передбачений та на яку він подав заяву на вступ.

Творчі заліки проводяться в кілька сесій за розкладом, затвердженим головою Приймальної комісії.

Розклад творчих заліків