Інструменти доступності

Профспілковий комітет студентів

Відбувся студентський ректорат за участю студентської ради та старост 1 курсу

Сьогодні в нашому університеті пройшов студентський ректорат, де обговорювались актуальні питання розвитку студентського життя та освітніх можливостей. Захід зібрав представників студентської ради та старост першого курсу для вирішення ключових питань, що впливають на якість навчання та студентське самоврядування.

Запрошуються студенти на 2 онлайн-вебінар програми «Social entrepreneurship in Ukraine» – «Маркетинг та його особливості у соціальному підприємництві»

До уваги студентів та активної молоді!

Громадська організація «Центр експертних рішень та адвокації» запрошує студентство на другий онлайн-вебінар програми «Social entrepreneurship in Ukraine»«Маркетинг та його особливості у соціальному підприємництві»!

Вебінар відбудеться у цю п’ятницю, 13.09.2024 з 14:00 до 16:00 і буде присвячений важливій темі для розвитку успішного соціального підприємництва – маркетингу.

Вітаємо новообраного Голову Студентської ради Університету!

15 вересня відбулися вибори Голови Студентської ради ЦДУ імені Володимира Винниченка. За результатами підрахунку таємного голосування: за Ткаченко Софію 46,3%, за Писаного Леоніда - 53,7%.

Вибори голови Студентської ради Університету

cusu 300Вже сьогодні 15 вересня Ви можете зробити свій вибір з 8:00 до 15:00.

Голосування відбувається в онлайн-форматі за посиланням:

Обов'язково з домену cuspu.edu.ua!

Вибори Голови Студентської ради ЦДУ ім. В.Винниченка

Студентська виборча комісія оголошує про початок реєстрації кандидатів на посаду Голови Студентської ради університету.