Співпраця університету з міжнародною археологічною експедицією

18 червня у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбулась зустріч ректора, професора О. А. Семенюка, з керівниками українсько-британської археологічної експедиції – старшим науковим співробітником Інституту археології НАН України М. Відейком та професором Даремського університету Д. Чапменом. Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці вищого навчального закладу з міжнародною експедицією у 2013 році.

Нагадаємо – в рамках проекту «TRIPOLYE MEGA-SITE» експедиція проводить археологічні дослідження одного з найбільших у Східній Європі поселень трипільського часу біля с. Небелівка Кіровоградської області.

Влітку 2012 року студенти факультету історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка вже стали учасниками міжнародної археологічної експедиції в Небелівці. Одне з питань, що обговорювалось під час зустрічі – участь студентів-істориків нашого університету в археологічних дослідженнях трипільської пам’ятки влітку цього року.