Вітання ювіляру!

Колектив викладачів, співробітників та студентів факультету педагогіки та психології сердечно вітає декана факультету, кандидата педагогічних наук, професора кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, заслуженого працівника освіти України Рацула Анатолія Борисовича з ювілеєм!

Рішенням президії Національної академії педагогічних наук України за багаторічну сумлінну працю, досягнення в навчально-виховному процесі, наукову діяльність та у зв'язку із 60-річчям професора Рацула Анатолія Борисовича нагороджено медаллю “К.Д. Ушинський ”.

Прийміть, шановний Анатолію Борисовичу, щирі побажання міцного здоров’я, нових наукових досягнень, натхнення, подальших наукових розвідок, сімейного достатку та благополуччя!