НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ -2013

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка став учасником проекту «Науково-освітній потенціал України», який пройшов під патронатом Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України.

У своєму привітанні, зі сторінок книги, яка була видана як результат проекту,   міністр освіти і науки України Дмитро Табачник зазначив: «Книга «Науково-освітній потенціал України» – це своєрідна данина наполегливій праці, вагомий здобуток тих, хто зберігає і продовжує розвивати національну науково-культурну галузь».

Видання має три розділи: «Наукові установи, підприємства та організації», «Навчальні заклади» та «Відомі імена в освіті і науці».

КДПУ імені Володимира Винниченка представлений в розділі «Навчальні заклади» та нагороджений дипломом у номінації «За вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки».

Видання «Науково-освітній потенціал України – 2013» можна переглянути в бібліотеці університету.