Духовний скарб Кіровоградщини

15 травня з нагоди Всесвітнього дня культури в стінах обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Кропивницького відбулось вручення  щорічної обласної премії  в галузі культури “Духовний скарб Кіровоградщини”.

Серед номінантів цього року представники нашого університету.  У номінації “За внесок у розвиток професійного, музичного, театрального, хореографічного, фото- та кіномистецтва” визначено Похиленка Віктора Федоровича, члена Кіровоградського обласного осередку Національної хореографічної спілки України, народного артиста України. У номінації “За вагомий внесок у збереження та популяризацію культурної спадщини”– Козир Ірину Анатоліївну, проректора Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидата історичних наук.