Звітна конференція студентського наукового товариства

У рамках тижня науки в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка 14 травня 2013 року відбулася звітна конференція студентського наукового товариства університету за підсумками 2012-2013 навчального року.

З вітальним словом до студентів звернувся проректор з наукової роботи, професор М.І. Садовий, який побажав молодому поколінню плідної творчої діяльності та наукового зростання.

З науковими доповідями виступили студентка факультету філології та журналістики Сніжана Кибукевич “Гендерні аспекти мовного оформлення рекламних текстів”, студентка мистецького факудьтету Марія Варава “Принципи оздоблення фасаду стилю ампір в провінційному варіанті (на прикладі Єлисаветграда)”, студентка факультету педагогіки та психології Марина Аксьонова “Мотивація як чинник розвитку особистісно-професійних якостей майбутніх соціальних педагогів”, студентка природничо-географічного факультету Ольга Комар “Вплив вищої нервової діяльності на якість навчання”, студентка факультету історії та права Валентина Біденко “Трипільскі пам'ятки типу Небелівка в межиріччі Південного Бугу та Дніпра”.

Із заключним словом виспупив завідувач відділу науково-дослідної діяльності студентів, доцент О.О. Чінчой, який вручив дипломи та почесні грамоти студентам фізико-математичного факультету Висоцькій Людмилі, Мельнику Владиславу, Чуйкову Артему; студентці природничо-географічного факультету Комар Ользі; студентам факультету філології та журналістики Дяченко Наталії, Аніцой Олександрі; студентам факультету іноземних мов Гаврилюк Анні, Ткаченко Наталії; студентам факультету фізичного виховання Зеленському Валерію, Косівській Анастасії; студентам факультету педагогіки та психології Аксьоновій Марині, Оришаці Надії, Пархоменко Олені; студентам мистецького факультету Кохно Вероніці, Георгієвій Ользі, Вараві Марії; студенту факультету історії та права Улюшеву Богдану.