• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

ХІ літня універсіада України з гімнастики художньої серед ВНЗ ІІІ-VІ рівнів акредитації

Із 25 до 28 квітня 2013 р. на факультеті фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулись фінальні змагання ХІ літньої універсіади України з гімнастики художньої.

Кіровоградська область була представлена збірною командою майстрів спорту у складі студенток факультету фізичного виховання – вихованок тренера-викладача, доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання Шевченко О. В. – Вігули Яни (І курс), Пархоменко Ангеліни (І курс), Мельникової Анастасії (ІІ курс), Меркулової Владислави (ІІІ курс), Імаєвої Лілії (ІVкурс), Шпирук Катерини (ІVкурс), Горлової Єлизавети (ІVкурс), Дмітрієвої Єлизавети (Vкурс).

У змаганнях брали участь 15 збірних команд ВНЗ ІІІ-ІVрівня акредитації, які представили 9 областей України.

В командному заліку серед областей України наші гімнастки посіли – 2 місце, набравши 891,5 залікових очок, пропустивши вперед збірну команду Львівської області, у складі студенток Львівського державного університету фізичної культури. 3 місце посіла команда м. Києва, у складі студенток Національного університету фізичного виховання і спорту України.

У групових вправах з 3 м’ячами і 2 стрічками кіровоградські гімнастки посіли 1 місце. Студентка ІVкурсу,майстер спорту Єлизавета Горлова у фінальних змаганнях з обручем посіла – 3 місце. Найкращій результат у багатоборстві показали: Горлова Єлизавета, Шпирук Катерина, Меркулова Владислава, які гідно боролися у фінальних змаганнях з обручем, м’ячем, булавами і стрічкою.

У загальному підсумку серед вищих навчальних закладів ІІІ-VІ рівнів акредитації ІІ категорії (педагогічних ВНЗ) Кіровоградський державний педагогічний  університет імені Володимира Винниченка посів 1 місце, а серед вишів України – 2 місце.

Комітет фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки за якісну організацію і проведення змагань ХІ літньої універсіади України з гімнастики художньої нагородив грамотами ректора Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Семенюка Олега Анатолійовича, декана факультету фізичного виховання Турчака Анатолія Леонідовича та головного суддю змагань, доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання Шевченко Ольгу Володимирівну.

Вітаємо наших провідних спортсменок з вдалим виступом і бажаємо подальших перемог!