JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/openday_2013

Повідомлення

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ: ХРОНІКА ПОДІЙ

27 квітня 2013 року в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбувся День відкритих дверей. Абітурієнти та їхні батьки мали змогу познайомитися з навчальним закладом.

Гостям презентували виставку досягнень та можливостей факультетів університету. Перед майбутніми студентами виступили ректор - доктор філологічних наук, професор Семенюк О.А., проректори, декани факультетів, представники Центру довузівської підготовки та приймальної комісії.

Гості відвідали археологічний музей, наукову бібліотеку, познайомилися з розвинутою інфраструктурою факультетів університету.

{gallery}openday_2013{/gallery}