Технологічна освіта

16 квітня на фізико-математичному факультеті відбулося традиційне свято – 17-й показ моделей «Палітра моди – 2013», де були представлені роботи студентів спеціальності «Технологічна освіта».

Студенти 21 групи:  Сєлєзньова А., Сова К., Гончаренко О., Матвейченко І., Чудінович Л., Шищук К., представили колекцію жіночих брюк «Кежуал», створених в мінімалістичному стилі.

Студенти 31 групи представили три колекції: «В’язана фантазія» (головні убори, жилети), «Літній вечір» (брюки та шорти), «Тепла прохолода» (жакети та пальто). Учасники: Христевич Я., Качанова А., Возжина Н., Дерипас Н., Тимофєєнко М., Кривохижа Т., Ротар Ю., Гонтарук О, Щербула О., Бабій О., Шаховська А., Черноіван І..

Сторінки журналів, паперові квіти, пластик, навіть ланцюжки – всі ці речі надихнули дівчат 41 групи на створення колекції з нетрадиційних матеріалів. Вишивку бісером вони застосували у своїй колекції «Модний вирок». Шифон і трикотаж асоціюються з літнім грайливим вітерцем та прозорим чистим повітрям. Саме з цих матеріалів дівчата 41 групи створили прекрасну колекцію «Літній настрій». Учасники: Сидоренко О., Голод К., Казьмірчук Д., Нігай А., Бондаренко О., Мороз А., Кутецька Л., Черняєва І., Бойко К., Петенко Т., Ткаченко Т., Манойленко А., Тихоненко А., Черняєва І., Кушнєрьова А..

Колекція студентів 51 групи «Солодка весна» виконана в романтичному стилі. Червоний, блакитний, зелений, фіолетовий, помаранчевий кольори в поєднанні з чорним асоціюються з весняними дарами. Колекція «Блейз» – півфіналіст ХІІ Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів костюму «Печерські каштани». Сукні даної колекції є яскравим втіленням образу сучасної жінки. Учасники: Конько В., Петренко А., Артеменко Н., Висоцька Л., Тєльніх А..

А вже 18 квітня в рамках тижня фізико-математичного факультету  студенти та викладачі спеціальності «Технологічна освіта» організували виставку творчих робіт та майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва.

Палітра моди 2013

Виставка творчих робіт