Підсумки Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції

18 квітня на базі Кіровоградського державного педагогічного університету відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «Проблеми професійного становлення майбутнього фахівця в умовах сучасного освітнього простору».

Конференція була організована зусиллями КДПУ та Тракійського університету (м. Стара Загора, Болгарія). Якісну підготовку та проведення конференції забезпечили: Радул В.В., Садовий М.І., А. Ценкова (Болгарія),  Т.Я. Довга, Кодлюк Я.П. (Тернопіль), Калініченко Н.А., Кондрашова Л.В. (Черкаси), Растригіна А.М., Черкасов В.Ф., Глузман Н.А. (Ялта),  Плахотнік О.В. (Київ), Сушкевич О.В., Лавренцова О.В. (Болгарія), а також команда модераторів та веб-майстер О. В. Корецький.

В роботі 5 секцій різних напрямів прийняли участь представники як України, так і фахівці з Росії, Литви, Болгарії, Польщі та Білорусі. Зазначими, що  пропоновані статті підтвердили свою актуальність, про що свідчать коментарі учасників.

Оргкомітет (Україна)