Засідання методичної ради

16 лютого відбулося розширене засідання методичної ради університету спільно з головами методичних комісій кафедр та відділом моніторингу якості освіти, присвячене педагогічному тестуванню в системі контролю і оцінки якості навчання студентів. Власними здобутками з учасниками поділилася кандидат педагогічних наук доцент кафедри психології КДПУ Е.У.-С. Гуцало, яка висвітлила проблеми педагогічного тестування, його переваги та недоліки, зупинилася на технологіях створення тестів, подала класифікацію тестових завдань, композицію завдань різних типів, окремо зупинилася на принципах оцінювання та особливостях інтерпретації результатів.

Досвід Е.У.-С. Гуцало знайшов відображення у спеціальному випуску “Методичного вісника”, з яким можна ознайомитися на кафедрах та секціях університету.