Науково-практична конференція “Фізика. Нові технології навчання”

У 2013 році минає 55 років з дня вручення Нобелівської премії нашому земляку, єлисаветградцю, Герою соціалістичної праці, академіку АН СРСР Ігореві Євгеновичу Тамму.

У КДПУ ім. В.Винниченка під керівництвом проректора з наукової роботи, доктора педагогічних наук, професора М.І. Садового та старшого викладача, кандидата педагогічних наук О.М. Трифонової протягом 2 років здійснюється робота з дослідження наукової, педагогічної та громадської діяльності вченого. В рамках цієї програми 28-29 березня 2013 року на фізико-математичному факультеті відбулася знакова подія: проведено всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію “Фізика. Нові технології навчання”, присвячену 55-річчю з дня вручення Нобелівської премії І.Є. Тамму, та за ініціативою декана факультету професора Р.Я. Ріжняка відкрито кімнату-музей ім. І.Є. Тамма. У відкритті кімнати-музею взяв участь заступник директора Інституту педагогіки НАПН України кандидат педагогічних наук, доцент М.В. Головко.