Викладачі та студенти мистецького факультету провели профорієнтаційну роботу для старшокласників

Нещодавно викладачі та студенти мистецького факультету провели два чудових дні зі старшокласниками коледжу мистецтва та культури міста Олександрія та в ЗОШ № 2 та ЗОШ № 3 міста Знам'янки з метою профорієнтації молоді.

Насичені та емоційні концерти, які настільки сподобалися випускникам, що після виступів оплески від майбутніх абітурієнтів ні на мить не стихали. Декан мистецького факультету Тетяна Борисівна Стратан-Артишкова, заступник декана з навчально-виховної роботи Юлія Валер'янівна Локарєва та Народний артист України Сергій Петрович Дьомін розповіли випускникам про факультет і наукове та студентське життя.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"