Ніхто не залишився без нагород

14 листопада 2017 року відбулося нагородження переможців конкурсу навчальних проектів «З книжних слів набираємося мудрості...», який проводила кафедра української мови. Журі в складі лаборанта кафедри Бойко Вікторії Валентинівни, магістрантів факультету філології та журналістики: Гарбарук Валентини Володимирівни, Вергун Руслани Віталіївни, Осніговської Тетяни Дмитрівни, Оврас Наталії Олегівни, Сікунди Анастасії Юріївни – визначили найкращих серед юних науковців.

І місце розділили другокурсниці Івашина Оксана Олександрівна та Коломієць Тетяна Русланівна, ІІ місце посіла Бурлаченко Ольга Іванівна, на ІІІ місці – Дейнека Анастасія Василівна й Зеленько Юлія Іванівна.

Переможців було нагороджено цінними подарунками, серед яких – книги, люб’язно надані автором – проректором з наукової роботи, доктором філологічних наук, професором Сергієм Павловичем Михидою, за що окрема подяка від кафедри української мови.

Усі інші учасники конкурсу навчальних проектів отримали заохочувальні призи із символікою рідного університету.

Завідувач кафедри української мови,
професор С. Л. Ковтюх