• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

«Мандри» достойно представили педагогічний університет на Чемпіонаті України

3-5 листопада 2017 року в м. Кременчук відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів вищих навчальних закладів. У змаганнях взяли участь 142 найсильніших спортсмена, які представляли 14 вищих навчальних закладів України. Чемпіонат проводився з видів програми швидкість, трудність та багатоборство.

Кіровоградську область представляли члени туристичного клубу «Мандри» – студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка, у складі: Максим Німеровський, Данило Назаренко, Максим Троцький, Віктор Пальчиков, Вікторія Олександрова (всі – природничо-географічний факультет) та Діана Токар (факультет іноземних мов).

У командному заліку серед навчальних закладів зайняла скелелази Кіровоградщини здобули:

у швидкості -  І місце, у складності – ІІ місце і в підсумку і в багатоборстві – ІІ загальнокомандне місце. Після п'ятого місця на Універсіаді України це, безумовно, крок вперед.

Призери  нагороджені медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.

Готували спортсменів до змагань тренери Олександр Колотуха та Валентина Русінова.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"