Презентація університету в профорієнтаційних заходах у Світловодську

Профорієнтаційна робота — невід'ємна складова функціонування вищого навчального закладу. Звичайно, можна подивитися інформацію на сайті університету чи прийти на День відкритих дверей, де також розкажуть про всі аспекти навчання у ВНЗ, але поспілкуватися з випускниками шкіл не лише в місті Кропивницькому, але й в інших містах — також одна з важливих складових роботи.

8 листопада в приміщенні Світловодського міського палацу культури проходив місячник профорієнтаційної молоді “Професійні горизонти” з метою формування відповідального та свідомого ставлення молодих людей до вибору професії, активності у професійному самовизначенні з урахуванням потреб ринку праці. В рамках місячника для презентації були запрошені представники Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Ренат Ярославович Ріжняк — декан фізико-математичного факультету, Олександр Володимирович Гулай — декан природничо-географічного факультету та Наталія Володимирівна Подопригора — відповідальний секретар приймальної комісії взяли участь у презентації педагогічного університету: поспілкувалися з випускниками шкіл, старшокласниками та батьками про умови навчання, дозвілля студентів, показали інформаційні фільми про заклад та поділилися інформацією про умови проживання в гуртожитках.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"