Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти — 2013”

28 лютого — 2 березня у Києві відбулася Четверта міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти — 2013”. Організаторами виставки були Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія “Виставковий світ”.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка виборов срібну медаль у номінації “Упровадження системи компетенцій у навчальний процес як основи якісної професійної підготовки фахівців вищої освіти” та був нагороджений дипломом за вагомий внесок у розвиток національної освіти. Почесною грамотою нагороджено ректора КДПУ ім. В.Винниченка проф. О.А. Семенюка за особистий внесок у зміцнення освітнього потенціалу України.

Вагомий внесок у завоювання медалі зробили завідувачі кафедр, професори В.В. Радул, О.В. Авраменко, В.П. Вовкотруб, С.Л. Ковтюх та декан факультету іноземних мов проф. О.М. Білоус.