Мистецький рух «ALLA PRIMA»

Кафедра образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка ЗАПРОШУЄ 7 жовтня об 11.00 на Театральну площу м. Кропивницького де вже традиційно до Дня художника  відбудеться Мистецький Рух «ALLA PRIMA».

10 02 12 24

«ALLA PRIMA» щороку залучає жителів та гостей міста різного віку до творчих майстерень з образотворчого мистецтва: живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва, скульптури. На Театральній площі, під відкритим небом, працюватимуть міні-експозиції, міні-майстерні, майстер-класи, виставки та лунатиме музичний креатив, а головне відбудеться спільна творчість, яка об’єднує дорослих та дітей, допомагає одним знайти свої контакти зі світом мистецтва, іншим відчути можливості зміни власного життя, третім – змінити відношення до світу та самого себе засобом візуального мистецтва.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"