Презентація першого українського Геологічного словника

26 лютого 2013 року у 214 аудиторії фізико-математичного факультету відбулася презентація першого в Україні Геологічного словника, автором якого є кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент кафедри географії та геоекології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка – Валентин Михайлович Вовк, який 10 років наполегливо йшов до своєї мети. У Словнику впорядковано понад 2700 термінів та понять. Титанічна праця автора стане у пригоді, як студентам, так і аспірантам, викладачам, геологам-практикам.

До привітань із цією визначною подією у науковому житті університету приєдналися проректор із наукової роботи проф. Садовий М.І., проф. Топольний Ф.П., декан ПГФ доц. Клоц Є.О., викладачі кафедри географії та геоекології, а також студенти природничо-географічного факультету різних курсів.

Щиро вітаємо Валентина Михайловича із завершенням роботи над геологічним словником і бажаємо натхнення та наснаги для подальшої плідної наукової роботи!