Сайт ЦДПУ в рейтингу найбільш відвідуваних веб-ресурсів університетів України

Увага суспільства до стану й розвитку сфери вищої освіти виявляється, зокрема, і в укладанні різноманітних рейтингів університетів. І це не тільки традиційні «Топ – 200 ВНЗ України», «Консолідований рейтинг», «Webometrics» тощо. Нещодавно ресурс  Platfor.ma проаналізував сайти українських вишів, щоб виявити найпопулярніший, і уклав першу «двадцятку».

Серед сторінок українських  університетів за останні півроку (з 17 січня по 17 липня) найбільш відвідуваним є сайт Тернопільського державного медичного університету  (2,07 млн. переглядів), другим -  НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»   (1,33 млн. переглядів), третім - Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка  (1 млн. переглядів).

Сайт Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (346 тис. переглядів) займає 13 місце за популярністю. Ресурс нашого університету переглядають частіше, ніж сторінки таких «грандів» як Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова, Національний медичний університету ім. О. О. Богомольця, Національний університет «Києво-Могилянська академія» та ін.

65a6f15 infographics

Посилання на дослідження Platfor.ma