Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка увійшов в Топ кращих навчальних закладів країни

Видання “Євроосвіта” опубліковала одинадцятий, щорічний рейтинг “Топ вищих 200 Україна навчальних закладів” 2017. Серед них гідне місце займає Центральноукраїнський державний педагогічний університет, посівши 122 сходинку рейтингу і обігнав Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка та багато інших ВНЗ України.

17e1d9ab 8729 4e5d b210 9edcd2797bba

У формуванні рейтингу послуговувалися офіційно наданою університетами інформацією про якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання та міжнародне визнання.

Переважна більшість університетів, що увийшли до "Топ 200 Україна" за останні 10 років показують позитивну динаміку їх роботи”, - поділилася на сайті команда національного рейтингу.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"