Запрошуємо на святковий концерт до Дня захисту дітей

В перший день літа в багатьох країнах відзначається Міжнародний день дітей, також відомий як Міжнародний день захисту дітей.

05 19 14 50

Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

“З любов'ю до Вас” - це назва святкового концерту до Дня захисту дітей, який відбудеться 1 червня о 19-й годині у Ковалівському парку. На Вас чекає насичена програма, яка точно здивує кожного.

Студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка подарують для ваших діток букет із популярних пісень, а головна родзинка концерту — виступ вокал-бенду “Dvoice”. Хлопці готують не тільки свою програму, але й сюрприз для малечі. Також відкриємо таємницю: будуть розіграші та призи від студентсько-волонтерського руху ЦДПУ ім. В.Винниченка.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"