Запрошуємо відвідати презентацію «Львівської освітньої фундації» з проектом «Будуємо Україну разом»

11 травня о 11.40 в актовій залі  Центральноукраїнського державного педагогічного університета імені Володимира Винниченка відбудеться зустріч з благодійною громадською організацією «Львівська освітня фундація», яка працює в соціальних та освітніх сферах.

Одним із проектів організації є проведення волонтерського табору «Будуємо Україну разом», який існує з 2014 року та бере початок з міста Краматорськ Донецької області.

Чим займається організація?

1. Ремонт помешкань сімей, що опинилилися у складних життєвих обставинах.  Допомагають сім'ям героїв АТО, багатодітним малозабезпеченим сім'ям, сім'ям із дітьми з особливими потребами.
  2. Облаштуванням громадських просторів для спілкування.
  3. Урбаністикою та вуличним мистецтвом (мурали, графіті, написання віршів на стінах).
  4. Досвідчені тренери проводять тренінги, лекції, квести, майстер-класи, які розвивають особистість та додають практичних навичок.

На презентації детально розкажуть про проект «Будуємо Україну разом», який підтриманий Міністерством освіти України та поділяться досвідом роботи.

Запрошуємо викладачів, студентів та всіх охочих долучитися до проекту!

Детальніше у координатора Катерини Рисленко 095 584 55 48 чи на офіційному сайті: www.lef.org.ua

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"