IV Міжнародна науково-практична конференція “Мистецька освіта XXI століття: виклики сьогодення”

Вчора, 26 квітня, в актовій залі мистецького факультету  ЦДПУ ім. В. Винниченка відбулася щорічна Міжнародна конференція, яка проводилась за підтримки Міністерства освіти і науки України​, Університету Яна Евангелісті Пуркіне міста Усті над Лабем (Чехія) Арієльського університету  (Ізраїль), Литовського едукологічного університету (Литва), Вітебського державного  педагогічного університету імені Машерова та Центральноукраїнського державного педагогічнго університету імені Володимира Винниченка.

Як повідомили організатори, напрямками  роботи науково-практичної конференції є:

• становлення і стратегії  розвитку мистецької освіти
  • інноваційно-орієнтована підготовка майбутніх фахівців мистецького спрямування
  • технології у сучасній професійній мистецькій освіті
  • новітні засоби навчання в мистецькій освіті: проблеми впровадження та стандартизації

Привітали гостей свята ректор ЦДПУ ім. В. Винниченка Олег Семенюк,  народна артистка України, лауреат  Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор Київської національної музичної академії ім. П. І. Чайковського — Забіляста Лідія Леонідівна та настоятель Соборного Храму Благовіщення Пресвятої Богородиці — Протоієрей Євген Назаренко, а також  привітальне відеозвернення від кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника, провідного наукового співробітника, провідного наукового співробітника лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання Національної академії Академії Педагогічних Наук України — Рагозіної Вікторії Валентинівни.

До речі, на конференції студенти допомагали лектору в практичній частині, тому співали, розробляли артикуляцію, музичний слух, дихання та жести.

На пленарному засіданні виступали: кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Державного вищого  навчального закладу “Криворізького державного педагогічного університету”, заслужений працівник культури України  Бєлікова Валентина Венедиктівна з темою:”Духовна музика  в контексті української музичної культури”, Директор ЗШ I -III ступенів с. Вікнина Гайворонського району Кіровоградської області, вчитель музичного мистецтва, лауреат обласного конкурсу “Учитель року — 2017” Крикоручко Тетяна Михайлівна з темою :”Проектна діяльність на уроках музичного мистецтва як засіб формування ключових компетенцій” та інші.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"