На фізматі відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-інтернет конференція

17-21 квітня 2017 року у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка на базі кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності фізико-математичного факультету проходила ІV-а Міжнародна науково-практична онлайн-інтернет конференція «ПРОБЛЕМИ ТА інновації в ПриродничО-математичній, технологічній І професійній освіті».

Вітальне слово виголосили проректор із наукової роботи, доктор філологічних наук, професор Михида Сергій Павлович, декан фізико-математичного факультету, доктор історичних наук, професор Ріжняк Ренат Ярославович та завідувач кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, доктор педагогічних наук, професор Садовий Микола Ілліч.

У роботі конференції взяли участь вчені, науковці, педагоги з усіх куточків України – з Києва, Умані, Хмельницького, Харкова, Івано-Франківська, Львова, Вінниці, Донецька, Кривого Рогу та інших міст. Загалом у роботі конференції взяли участь близько 200 учасників, зареєстровано 124 доповіді, які розміщено на веб-сторінці наукових конференцій університету, де можна долучитися до їхнього обговорення у шести основних напрямках.

Більш детальну інформацію про хід уонференції дивіться на сторінці фізико-математичного факультету.

Інформацію надано фізико-математичним факультетом