Молодіжний фестиваль гумору — 2017

У середу, 19 квітня, в актовій залі Донецького національного медичного університету відбувся Молодіжний фестиваль гумору.  У змаганнях брали участь як команди КВН, так і Stand Up -коміки. А боролися учасники не просто так, а за цінні грошові винагороди, тому на сцені показували всю свою майстерність.

Від державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка виступала команди факультету філології та журналістики – «Toma, vihodi iz doma», від медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна – “Солодкі п'яточкі” та команда від машинобудівного коледжу.  “Через брак хлопців на факультеті, почали про це жартувати”, - поділилися дівчата, чому жартують саме про хлопців.   Власний Stand Up   представила студентка ЦДПУ ім. В. Винниченка, учасниця “Розсміши коміка” Олександра Гонтар, студент Донецького медичного університету Іван Данасієнко, студент інженерного коледжу Андрій Голівець, засновник стендап клубу у Кропивницькому Ярослав Ярошевський та  чемпіон відкритої рівненьської ліги КВН, півфіналіст Західної Ліги Сміху та  фіналіст багатьох ліг КВН Максим Зарва, який отримав перемогу.

Журі фестивалю віддало перемогу команді педагогічного університету «Toma, vihodi iz doma».

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"