«Скіфський асонанс»

10 квітня 2017 року в науковій бібліотеці Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка відбулось підведення підсумків другого щорічного конкурсу літературних творів «Скіфський асонанс», натхненником якого є Олександр Болєлов – голова правління ГО «5 ДЕПАРТАМЕНТ». Привітав  учасників конкурсу та гостей Олег Семенюк - ректор педагогічного університету, Ольга Антонівна Шульга - директор наукової бібліотеки, викладачі Кіровоградського машинобудівного коледжу Шуліка О.О., Баклан Г.Я.

Відкриваючи церемонію нагородження Олександр Болєлов подякував учасникам за їх творчість та висловив подяку за підтримку Народному депутату України О.В. Горбунову.

«Скіфський асонанс» проводиться з метою стимулювання молоді до написання власних поетичних, прозових та драматичних творів, підтримки обдарованої молоді. Особливістю цьогорічного конкурсу було представлення збірки творів учасників.

Виступаючи з вітальним словом, Олег Анатолійович Семенюк, зазначив, що конкурс є гарною ідеєю, а його назву та логотип в перспективі можна пов’язати із щойно віднайденою археологічною знахідкою, а саме – скіфською стелою.

Цьогорічними переможцями стали Галина Крамар (викладач КМК ЦНТУ) та Юрій Кулибаба (випускник факультету історії та права). Відповідно до умов конкурсу, переможці були нагороджені грамотами, кубками та грошовими преміями.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"