Презентація географічного атласу Кіровоградської області

25 грудня 2012 р. відбулася презентація вперше створеного географічного атласу Кіровоградської області (Кіровоградська область: Географічний атлас: “Моя мала Батьківщина”. - Київ: ТОВ “Видавництво “Мапа”, 2012).

Атлас був представлений С.П. Михидою, - проректором з науково-педагогічної та виховної роботи Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Розроблено атлас викладачами кафедри географії та геоекології у тісній співпраці з відомим в Україні видавництвом “Мапа” (голова редакційної колегії — доктор географічних наук, професор кафедри георафії та геоекології КДПУ, професор Кривульченко А.І.).

Підготовку карт фізико-географічного спрямування здійснювали професор Кривульченко А.І. (фізична, геологічна та ряд інших карт), доцент Мирза-Сіденко В.М. (карти рослинного та тваринного світу), доцент Вовк В.М. (геологічна карта) та асистент Мовчан С.В. (карта охорони природи). Суспільно-географічний блок атласу підготовлений доцентом Семенюк Л.Л. (карти населення, промисловості та агропромислового комплексу), професором Кривульченком А.І. (“Пам'ятки історії та культури”, “Видатні земляки”), доктором мистецтвознавства Селівачовим М.Р. (“Історична географія та етнографія”), асистентом Мовчаном С.В. (“Народні художні промисли”).

Атлас має великі потенційні можливості для використання науковцями та фахівцями агропромислового комплексів області, еколого-краєзнавцями, може використовуватись в якості навчального матеріалу в школах Кіровоградської області, вищих навчальних закладах, а також як презентаційно-інформаційний матеріал.