Майстер-класи міжнародного рівня для викладачів та студентів

3 квітня 2017 року за запрошенням кафедри практики германських мов факультету іноземних мов наш університет відвідав досвідчений тренер-методист ELT з Великої Британії Марк Ендрюс, який провів для викладачів університету та вчителів-мовників шкіл міста методичний семінар “ Britain in our English Lessons in a comparative, critical and contemporary way. British Studies, British Schools and Brexit “, у якому особливу увагу було присвячено новим лексичним, граматичним та фонетичним тенденціям у сучасній англійській мові. Гість університету мав коротку зустріч із ректором університету О. Семенюком і проректором з наукової роботи С. Михидою. Він залишився враженим цікавою екскурсією до археологічного музею університету та старим корпусом університету.

Марк Ендрюс провів заняття зі студентами 1 та 2 курсів факультету іноземних мов. Студенти почули надзвичайно повчальну та інформативну лекцію про зміни в англійській мові протягом століть. Ця тема була не тільки цікавою, а й дуже актуальною для майбутніх вчителів. Після лекції студенти мали змогу поспілкуватися з носієм англійської та отримати багато нової інформації загального плану, оскільки Марк охоче відповідав на різноманітні питання, ділився своїм досвідом та думками.

Інформацію надано науковим відділом