6 квітня на фізико-математичному факультеті відбувся щорічний конкурс «Містер фізмат 2017», на якому п’ятеро студентів-першокурсників продемонстрували свої здібності й таланти

Кожної весни на факультеті проводиться таке красиве свято, яке об’єднує студентів усіх груп. Сам конкурс проходив у шість етапів: вихід-візитка, інтелектуальний конкурс, хореографічний конкурс, конкурс купальників, конкурс талантів та фінальний вихід. З хвилюванням проходили учасники усі етапи, але показали, що вони є розумними, красивими, талановитими й обдарованими.

rev 01

Усі хлопці проявили себе яскравими, харизматичними й творчими особистостями. Журі було надзвичайно складно визначити переможця. Але, за підсумками усіх етапів конкурсу, було обрано фаворитів. Титул «Містер Фізмат 2017» отримав Вернигора Артем, першим «Віце-містером» став Хустей Василь, титул «Містер талант» отримав Катренко Євгеній, «Містером стиль» став Карелін Євгеній, а Гладир Дмитро окрім титулу «Містер харизматичність» отримав ще й приз глядацьких симпатій за результатами інтернет голосування, яке проводилося на сторінці Студентської ради фізмату у соціальній мережі «В контакті».

Більш детальну інформацію про проведення конкурсу шукайте на сторінці фізико-математичного факультету.

Інформацію надано фізико-математичним факультетом